JURAN - SKLEP i LOMBARD Gliwice, SKLEP i LOMBARD Zabrze - BRYLANTINI.pl
www.juran.com.pl : OFERTA
FIRMA - OFERTA
Oferta

 

POŻYCZKI

Tylko u nas korzystnie zastawisz!

Mamy doskonałe warunki pożyczek pod zastaw!

Koszty pożyczki zwane potocznie odsetkami są u nas najniższe! Zachęcamy potencjalnych czy niezdecydowanych Klientów, aby się z nami skontaktowali, my nieodpłatnie, rzetelnie wycenimy towar i obliczymy wyżej wymienione odsetki.

JURAN - Oferta - Pożyczki

Co przyjmujemy pod zastaw?

Dla nas praktycznie każda rzecz posiada jakąś wartość. Chętnie bierzemy pod zastaw złoto i srebro oraz gwarantujemy najwyższą cenę! Jako nieliczni przyjmujemy też brylanty! Ponadto przyjmujemy AGD, RTV, komputery, laptopy, telefony komórkowe, instrumenty muzyczne, elektronarzędzia, aparaty fotograficzne, markowe i złote zegarki, rowery oraz wiele innych rzeczy.

 

 

SPRZEDAŻ

U nas zawsze tanio kupisz!

Lombard wystawia do sprzedaży wszystkie przedmioty, których właściciele nie odebrali. Są to zwykle rzeczy używane, lecz zawsze sprawne i sprawdzone. Ceny są nadzwyczaj korzystne. Każdy Nabywca otrzymuje dowód sprzedaży, paragon lub fakturę, w zależności od potrzeby.

Prowadzimy sprzedaż w naszych lombardach oraz w internecie na portalu: Allegro.

 

SPRZĘT:

Do większości przedmiotów posiadamy opakowania i/lub dokumentację. Na miejscu każdy sprzęt można sobie podłączyć i sprawdzić. Nasi pracownicy chętnie w tym dopomogą.

Dodatkowo dajemy na każdy zakupiony sprzęt 7 dni na jego sprawdzenie. W razie wady ukrytej, która ujawni się w tym czasie, naprawiamy sprzęt w serwisie na nasz koszt, a jeśli nie da się usunąć usterki, zamieniamy przedmiot na inny wolny od wad, a jeśli nie posiadamy podobnego, zwracamy pieniądze.

JURAN - Oferta - RTV

Uwaga! Nie należy samodzielnie ingerować w sprzęt i podejmować prób naprawy! Uszkodzenia mechaniczne lub zalania nie podlegają zwrotowi!

 

BIŻUTERIA ZŁOTA I SREBRNA:

Ceny biżuterii ustalamy według wagi wyrobu. Obecnie jest to 130,00 złotych za gram złota próby 585 oraz jedynie 110 złotych za gram złota tejże próby w nieparnych obrączkach.

Cała biżuteria będąca u nas w sprzedaży podlega myciu i czyszczeniu. Posiadamy w sprzedaży największy wybór używanej biżuterii złotej i srebrnej spośród wszystkich lombardów w Gliwicach i w Zabrzu.

JURAN - Oferta - Biżuteria

Niejednokrotnie można u nas znaleźć istne "perełki". Zdarzają się wyroby zabytkowe, ręcznie robione, pojedyncze i niepowtarzalne wzory. Ponadto posiadamy w sprzedaży biżuterię z brylantami, w oszałamiająco niskich cenach!

W każdym naszym lombardzie proponujemy w sprzedaży zupełnie inną biżuterię. Tak więc nawet najbardziej wymagający Klienci mogą znaleźć coś dla siebie.

JURAN - Oferta - Biżuteria

Oferujemy również zamianę starej biżuterii na nową, to znaczy Państwo przynoszą nam starą biżuterię, my ją kupujemy, a za uzyskane w ten sposób pieniądze możecie sobie Państwo wybrać dowolną biżuterię z naszej wystawy. Ewentualnie należy rozliczyć różnicę w cenie.

 

 

Uwaga!
Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje zamieszczane na naszej stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym.

 

ON-LINE

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

SZUKAJ


JURAN - Gliwice 2013/2019 - Wersja 1.0.0.A.1
JURAN S.C. - GRUPA JURAN


Szanowni Państwo, serwis www JURAN.com.pl do poprawnego działania używa tak zwanych plików "cookies". Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie informacji zawartej w plikach "cookies", uprzejmie prosimy o zmianę ustawień swojej przeglądarki stron www.