JURAN - SKLEP i LOMBARD Gliwice, SKLEP i LOMBARD Zabrze - BRYLANTINI.pl
www.juran.com.pl : O FIRMIE
FIRMA - OPIS
O firmie

 

Firma JURAN S.C. powstała w 1993 roku, otwierając w Katowicach i Sosnowcu jedne z pierwszych lombardów na Śląsku, a nawet w Polsce.

Początkowo największym problemem było znalezienie dobrej lokalizacji dla nowo otwieranych lombardów. W latach 90-tych było to nie lada wyzwaniem.

W 1996 roku firma JURAN otwarła swój pierwszy lombard w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej 1 w Pawilonie „PIAST” tuż obok poczty. Następnie w 1997 roku otwartła kolejny lombard przy ul. 3-go Maja 83 w Zabrzu i kolejny w 1998 roku przy ul. Daszyńskiego 1 w Gliwicach. W 1999 roku firma przeniosła docelowo swoją siedzibę z Katowic do Zabrza na ul. Karłowicza 7 i na koniec w 2002 roku otwarła kolejny punkt przy ul. Basztowej 2, w samym centrum Gliwic, tuż obok Rynku i Hali Targowej. W 2012 roku powstał najnowszy punkt w centrum Gliwic przy ulicy Zwycięstwa 43.

W 1997 roku firma JURAN wprowadziła w niektórych lombardach sprzedaż nowej biżuterii srebrnej, co przysporzyło wielu nowych Klientów, gdyż posiadane w sprzedaży wyroby są wyjątkowo ładne, a na dodatek w bardzo atrakcyjnych cenach.

Obecnie JURAN skupia się na działalności w obrębie Gliwic i Zabrza.

Mamy swoich stałych Klientów, których honorujemy ZŁOTĄ KARTĄ i dla których zawsze mamy jakieś promocje.

Zatrudniamy miłą i fachową, lecz dyskretną obsługę, a każdego Klienta traktujemy indywidualnie i profesjonalnie.

Zapewniamy darmową wycenę towarów, w tym złota i srebra. Z chęcią udzielamy wszelkich możliwych informacji w naszych lombardach, telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

 

W ostatnim czasie pojawiło się na rynku wiele nowych lombardów, których sytuacja nie jest stabilna. Ostrzegamy naszych Klientów przed nie zawsze uczciwie działającą konkurencją.

My w 2013 roku obchodzimy 20-tą rocznicę powstania! To gwarantuje naszym Klientom i ich zastawom nam powierzonym pełne bezpieczeństwo, a doświadczenie pracowników zapewni komfort przy pobieraniu pożyczki pod zastaw właśnie u nas.

 

Zapraszamy do nas.

 

ON-LINE

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

SZUKAJ


JURAN - Gliwice 2013/2019 - Wersja 1.0.0.A.1
JURAN S.C. - GRUPA JURAN


Szanowni Państwo, serwis www JURAN.com.pl do poprawnego działania używa tak zwanych plików "cookies". Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie informacji zawartej w plikach "cookies", uprzejmie prosimy o zmianę ustawień swojej przeglądarki stron www.