JURAN - SKLEP i LOMBARD Gliwice, SKLEP i LOMBARD Zabrze - BRYLANTINI.pl
www.juran.com.pl : PROMOCJE
FIRMA - PROMOCJE
Promocje

 

PROMOCJA WIELKANOCNA

Wielkanocna promocja na nową złotą biżuterię

 

Zapraszamy wszystkich klientow do skorzystania z naszej wielkanocnej promocji. Oferujemy 15% upustu przy zakupie nowej złotej biżuterii w naszym lombardzie w Gliwicach przy ulicy Zwycięstwa 43. Promocja ważna od 31 marca 2014 roku do 18 kwietnia 2014 roku.

 

 

 

PROMOCJA URODZINOWA NA 20-LECIE

Urodzinowa promocja na 20-lecie

 

Z okazji 20-lecia założenia firmy JURAN, teraz do każdego zakupu w naszych lombardach powyżej 80 złotych, otrzymają Państwo srebrne kolczyki gratis. Promocja ważna od 1 lipca 2013 roku do wyczerpania zapasów.

 

 

 

PROMOCJA 30 ZA 21 - Dla posiadaczy KARTY STAŁEGO KLIENTA

Wiosenna promocja 30 za 21 dla posiadaczy ZŁOTEJ KARTY KLIENTA!

 

Posiadacze ZŁOTEJ KARTY KLIENTA biorąc pożyczkę na miesiąc (30 dni), płacą tylko za 3 tygodnie (21 dni), czyli tydzień za darmo!

 

 

 

CZERWCOWA BRYLANTOWA PROMOCJA - Dla wszystkich

Czerwcowa promocja na biżuterię z brylantami!

 

W miesiącu czerwcu oferujemy wszystkim naszym Klientom 10% zniżki na zakup biżuterii z brylantami! Promocja ważna od 1 czerwca do 30 czerwca 2013 roku.

 

 

 

Uwaga!
Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje zamieszczane na naszej stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym.

 

BRYLANTINI.PL

ALLEGRO

OLX (TABLICA)

STATYSTYKI

Odsłon : 237116

ON-LINE

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

JURAN - Gliwice 2013/2019 - Wersja 1.0.0.A.1
JURAN S.C. - GRUPA JURAN


Szanowni Państwo, serwis www JURAN.com.pl do poprawnego działania używa tak zwanych plików "cookies". Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie informacji zawartej w plikach "cookies", uprzejmie prosimy o zmianę ustawień swojej przeglądarki stron www.